USAInstantBooking.com

adresinden mülkiyet gönderin:
http://www.usainstantbooking.com/listings/tr.add_property.php

Instant World Booking hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinin:
https://www.instantworldbooking.com/communications/articles/searching_for_intelligent_marketing.html

Hizmetlerimizi ilgi duymak için mutluyuz. Instant World Booking ile, online rezervasyon ile başlamak ve işinizi online geliştirmek hemen yapabileceğiniz iki şey var.

1 - Yukarıdaki link (Daha fazla bilgi için aşağıdaki okuma) takip ederek ağa listenizi gönderin.
2 - doğrudan online rezervasyon ve kredi kartları kendi web sitesinden kabul edin.

Biz çok hızlı bir şekilde kendi web sitesinde ayarlayabileceğiniz gerçek online rezervasyon, ve daha düşük bir maliyetle başka hiçbir yerde mevcut ise de. Web sitenizin ziyaretçileri, kendi kredi kartı ile anında rezervasyon yaptırmak mümkün olacak. Hakkında tam No-show ve İptal koruma? Asla hakkında yeniden konuklardan toplama endişeleniyorum. Çalışmalar Online rezervasyon olanağı sunmuyor, web sitelerinin ziyaretçilerinin% 85'e kadar kaybedebilir olduğunu kanıtlıyor. Bu ziyaretçilerin hızla başka rezervasyonları aramak için hareket. web sitenizde Anında online rezervasyon yeteneği isteğe bağlı bir hizmettir, bu nedenle lütfen bize bildirin (daha fazla bilgi için aşağıya okuyun) bu çıkarları eğer.

ücretsiz olarak online listesi için mülkiyet ekleyin ve endüstri lideri Instant World Booking sizinki artış kar online tıpkı diğer özellikleri binlerce nasıl yardım ettiğini göz atın. güvenli bir online ortamda Featuring anlık teyidinde, Instant World Booking entegre pazarlama, takvim yönetimi, online rezervasyon ve ödeme servisidir.

hiçbir yükümlülük veya Instant World Booking ücretsiz bir listeleme ücreti vardır. Bizim ağ üzerinden rezervasyonu rezervasyonları için sadece% 8 komisyon (% 10 karşı hemen hemen tüm benzer hizmetlerin gerektirdiği -30%) isteyin. Belirli minimum gereksinimleri bizim sanayi-düşük oranda (bkz. notu A) yararlanmak için yerine getirilmelidir. Eğer kendi web sitesinden online rezervasyon kabul seçerseniz iyisi, oranları% 1.9 gibi düşük yararlanmak.

Özetle, düşük maliyetle en gelişmiş online rezervasyon teknoloji sunuyoruz. O olmadan, ya özellikleri rakip için rezervasyonlar kaybediyorsun o kitabı konukların saniyeler içinde çevrimiçi veya çok fazla ödeme yapıyorsanız.

Not: Bizim tercih durum reklam için komisyon oranı sadece% 8'dir. tercih edilen statü elde etmek için, yeni listeleri, daha sonra otomatik olarak tercih edilen durum yükseltildiğinde% 10 komisyon de sadece 12 rezervasyonları, eksiksiz ve reklam yaşam için% 8 komisyon tadını çıkarın.

Instant World Booking SEÇMELER

1) tüm rezervasyonları için özel güvenli kredi kartı onay
2) yeni rezervasyonları Anlık bildirim hem çevrimiçi hem de e-posta ile
3) bizim Ağın tamamındaki takvim Gerçek zaman yönetimi
4) 15 bölgede emlak bilgi veya daha fazla dünya dilleri Serbest çeviriler
sadece SİZİN mülkiyet reklam bizim web sitelerinin her birine 5) kadar 15 veya daha fazla benzersiz çok dilli sayfalarında,
6) Traveler değerlendirmeleri - Learn nasıl misafir oranı. Hatta web sitenize yorum ekleyin.
kredi kartları ve kendi web sitesi (isteğe bağlı) rezervasyon Kabul 7)
8) Tam No-show ve kendi web sitesi (isteğe bağlı) rezervasyonlar için İptal koruma
varıştan (isteğe bağlı) için konukların denge toplama dahil 9) Tam Ödeme hizmetleri,
kapsamlı bir online bağlı ağ ek olarak üzerinde 100 + seyahat web sitelerinin 10) Küresel ağ.

Pazarlama ağı geniş ve büyüyor. Instant World Booking 100'ün üzerinde popüler seyahat web sitelerinin bir pazarlama ağı yol açar. Bu Ortaklara geniş bir nüfusa ek olarak. Bizim en ünlü seyahat portalları (pansiyonlar, Backpackers ve bütçe konaklama için) HostelTraveler.com gibi web sitelerini içeren ve BedBreakfastTraveler.com (yatak ve kahvaltı ve hanları için).

Başlamak için aşağıdaki sayfadan doğrudan mülkiyet bilgilerinizi gönderin. Tüm talimatları online dahildir.

http://www.usainstantbooking.com/listings/tr.add_property.php

Asla bize bir ödeme yapmak!
Ödeme süreci oldukça ortaklarımız için çok değerlidir. Bu komisyon fatura veya işlem ücretleri anlamına gelir. Biz onay konuk den% 8 mevduat toplamak. Eğer bir kredi kartı garantisi (biz zaten kart doğruladıysanız) güvenlik ve varış konuk kalan bakiye (% 92) toplamak, veya kendi ödeme politikasına göre. kredi kartlarını kabul etmiyoruz, o da tamam. Eğer düzenli ödeme yöntemi kullanarak konuk adresinin denge toplayabilirsiniz.

Kendi web sitesinden kredi kartlarını kabul ve tam No-show ve İptal Koruma olsun.
Kendi web sitesine Instant World Booking ekleme ve kolay mükemmel ziyaretçilere online rezervasyon desteği sağlar. İsterseniz biz hatta kendi web sitesinde sizin için kuracaktır. Bu hizmeti kullanmanın hiçbir ek ücret yoktur ve komisyon oranı bize toplamak istediğiniz mevduat miktarına bağlıdır. Örneğin, komisyon sizin konuk den% 8 küçük bir depozito toplamak sadece% 1.9 'dur. ve bizim tam no-show ve iptal koruma yararlanmak için konuklardan en azından% 35 mevduat toplamak için seçin komisyon sadece% 5'tir. Aslında, onay sırasında up konuk gelen rezervasyon 100%, herhangi mevduat toplamak seçebilirsiniz. Şimdi, hatta sadece varıştan önce sizin konukların ödeme dengesini toplamak için bizim kredi kartı tahsilat hizmetini kullanabilirsiniz. Asla hakkında misafir, iptal ve no-show toplayarak tekrar etme. ödeme hizmetleri bu olağanüstü sunmaktadır başka hizmet neredeyse yoktur.

Eğer online Traveler Değerlendirmeler hakkında duydun mu?
Şimdi lojmanlar için dünya çapında en gelişmiş kullanıcı gözden sistemlerinden birine sahiptir. Öğrenmek nasıl misafir oylayabilir ve onların tarafsız görüşleridir. Hatta kendi web sitenizde konukların değerlendirmeleri doğru özelliği olabilir. Online gezgin değerlendirmeleri iş yararlanabilir nasıl isteyin.

Nasıl internete en popüler dilde mülkünüz için sadece yayınlanan yaklaşık 15 veya daha fazla özel sayfaları?
Biz web için optimize edilmiş sayfalarda yayımlanan emlak bilgi için ücretsiz çeviriler sunuyoruz. Bu, bugün dünyanın herhangi bir online rezervasyon hizmeti tarafından sunulan bilgi konaklama en gelişmiş sunum olup tüm ücretsiz giriş dahildir. Bu muhtemelen hatta kendi web sitesinde yok bir şey.

Biz dünyanın herhangi bir yerinde ve çevresinde, tamamen iyi ekonomik değer mevcut teknolojik açıdan en gelişmiş online rezervasyon araçlar bizim lojman ortakları sunmayı taahhüt ediyoruz. Size bugün Instant World Booking başlamak için sabırsızlanıyoruz.