USAInstantBooking.com

Prześlij swoje nieruchomości pod adresem:
http://www.usainstantbooking.com/listings/pl.add_property.php

Więcej informacji na temat usług Instant World Booking:
https://www.instantworldbooking.com/communications/articles/searching_for_intelligent_marketing.html

Jesteśmy bardzo zadowoleni z powodu Twojej zainteresowanie naszymi usługami. Z Instant World Booking istnieją dwie rzeczy można zrobić od razu zacząć z rezerwacja online oraz zwiększenie Twojego biznesu.

1st - Dodaj aukcję do naszej sieci przez powyższy link (czytaj poniżej, więcej szczegółów).
2 miejsce - Przyjmowanie rezerwacji i karty kredytowej bezpośrednio ze swojej własnej strony internetowej.

Możemy konfiguracji rzeczywistym rezerwacje online na własnej stronie internetowej bardzo szybko i po niższych kosztach niż dostępne nigdzie indziej. Odwiedzających witrynę będą mogli zarezerwować tam z wami przy użyciu karty kredytowej. Jak o pełnej No-show i ochrony Anulowanie? Nigdy nie należy się martwić o pobieranie od swoich gości ponownie. Badania dowodzą, że strony internetowe, które nie oferują możliwość rezerwacji online mogą stracić do 85% ich użytkowników. Odwiedzających te szybko przejść do wyszukiwania hoteli w innym miejscu. Natychmiastowa możliwość rezerwacji online w witrynie internetowej jest opcjonalna usługa, więc proszę dać nam znać, jeśli to cię interesuje (czytaj poniżej aby uzyskać więcej informacji).

Dodaj swoją właściwość do naszego katalogu online za darmo i sprawdź, jak przemysł Instant World Booking wiodących pomogło już tysiącom innych właściwości takich jak Twoja online wzrost obrotów. Featuring chwili potwierdzenia w bezpiecznym środowisku online, Instant World Booking jest zintegrowany marketing, zarządzanie kalendarza, rezerwacja online, a usługa płatności.

Nie ma obowiązku lub kosztów do swobodnego obrotu z Instant World Booking. Prosimy jedynie o 8% prowizji (w porównaniu z 10% -30% wymaganych przez praktycznie wszystkie inne podobne usługi) zastrzeżeń rezerwacji za pośrednictwem naszej sieci. Pewne minimalne wymogi muszą być spełnione, aby skorzystać z naszej branży niskie stawki (patrz przypis). Najlepiej jednak skorzystać z niskich parametrach jak 1,9%, jeśli zdecydujemy się przyjąć online rezerwacje z własnej witryny.

Podsumowując, oferujemy najbardziej zaawansowane technologie rezerwacji online po najniższych kosztach. Bez niej, jesteś albo utratę rezerwacji do konkurencyjnych właściwości tej książce swoich gości w sekundach, lub masz płacić zbyt dużo.

Uwaga: stawki prowizji dla preferowanej przez nas ogłoszenie stanu jest tylko o 8%. Aby osiągnąć status preferowanego nowe aukcje pełne zaledwie 12 hoteli w 10% prowizji, a następnie automatycznie zaktualizowane do preferowanego statusu, i cieszyć się 8% prowizji za życia reklamy.

NAJWAŻNIEJSZE Instant World Booking

1) Instant bezpieczne potwierdzenie karty kredytowej dla wszystkich hoteli
2) Błyskawiczne powiadamianie o nowych hoteli online i za pośrednictwem poczty elektronicznej
3) Real-zarządzanie czasem kalendarza całej naszej całej sieci
4) darmowe tłumaczenie informacji o nieruchomości w 15 lub więcej języków świata
5) do 15 lub więcej unikalnych wielojęzyczne strony na każdym z naszych stron internetowych, reklamy, lecz tylko nieruchomości
6) Traveler oceny - Dowiedz się, jak można ocenić swoich gości. Nawet dodanie albumu do Twojej witryny.
7) Akceptowane karty kredytowe i zastrzeżeń zabezpieczone przed własną stronę internetową (opcjonalnie)
8) Pełna No-show i ochrony anulowania rezerwacji na własnej stronie internetowej (opcjonalnie)
9) Usługi Pełna płatności, w tym kolekcję według bilansu przed przyjazdem (opcjonalnie)
10) Globalna sieć ponad 100 + stron internetowych podróży oprócz rozległej sieci partnerskie online.

Nasza sieć sprzedaży jest rozległy i rośnie. Instant World Booking prowadzi sieć sprzedaży z ponad 100 popularnych stron internetowych podróży. Jest to dodatek do szerokiej populacji partnerów stowarzyszonych. Nasz najbardziej znanych portali internetowych to strony internetowe, takie jak HostelTraveler.com (do schroniska, turystów i noclegi) i BedBreakfastTraveler.com (za nocleg ze śniadaniem i zajazdy).

Aby rozpocząć, należy podać informacje nieruchomości bezpośrednio na następnej stronie. Pełne instrukcje znajdują się w Internecie.

http://www.usainstantbooking.com/listings/pl.add_property.php

Nigdy dokonać płatności do nas!
Nasz proces płatności jest bardzo cenny dla naszych partnerów. Oznacza to brak prowizji i opłat rozliczeń transakcji. Zbieramy 8% depozytu z gości na potwierdzenie. Masz bezpieczeństwa karty kredytowej (mamy już potwierdzone na karcie), i zebrać reszty (92%) z gości w dniu przyjazdu, lub zgodnie z własną polityką płatności. Jeśli nie akceptujemy kart kredytowych, that's OK too. Możesz odebrać swój bilans z gości przy użyciu regularnych metody płatności.

Akceptowane karty kredytowe z własnej stronie internetowej oraz pełnego No-show i anulowanie ochrony.
Dodawanie Instant World Booking do swojej witryny internetowej jest łatwe i daje się całkowicie zintegrowana online rezerwacje dla użytkowników. Będziemy nawet zainstalowanie na własnej stronie internetowej, jeśli chcesz. Nie ma żadnych dodatkowych kosztów korzystania z tej usługi, a stawka prowizji jest w oparciu o kwotę wpłaty chcesz nam zebrać. Na przykład, Komisja jest jedynie 1,9% podczas zbierania małą kwotę w wysokości 8% od Twoich gości. Wybierz się zebrać co najmniej 35% kaucji od osób, aby wykorzystać pełną no-show i ochrony odwołania, a Komisja ma jedynie 5%. W rzeczywistości można wybrać zbierać wszelkie kwoty depozytu aż do 100% rezerwacji od gości w momencie potwierdzenia. Teraz można nawet skorzystać z naszej karty kredytowej usługi zbierania zbierania saldo gości płatniczych tuż przed przyjazdem. Nigdy nie martw się ponownie o pobieranie od osób, odwołań, a nie pokazuje. Nie ma praktycznie żadnej innej usługi, które oferuje ten nadzwyczajny zakres usług płatniczych.

Czy słyszałeś na temat naszych gości?
Mamy teraz jeden z najbardziej zaawansowanych systemów kontroli użytkownika noclegi na całym świecie. Dowiedz się, jak współczynnik Ci goście, a ich bezstronności. Można nawet funkcja prawym przyciskiem gości opinie na własnej stronie internetowej. Proszę pytać o tym, jak nasze gości online mogą korzystać firmy.

Jak o 15 lub więcej wyspecjalizowanych zamieszczane tylko dla nieruchomości w internecie języków najbardziej popularne?
Oferujemy bezpłatne tłumaczenia informacji o nieruchomości, opublikowane w internetowej zoptymalizowanych stron. Jest to najbardziej zaawansowany prezentacji złożenia informacji oferowanych przez wszelkie usługi online rezerwacja w dzisiejszym świecie, a to wszystko wliczone w wolnym aukcji. To jest coś, czego prawdopodobnie nie ma nawet na własnej stronie internetowej.

Jesteśmy całkowicie oddani do złożenia oferty naszych partnerów najbardziej zaawansowanych technologicznie narzędzi internetowych rezerwacji, a najlepsze wartości ekonomicznej dostępne wszędzie na całym świecie. Czekamy na pozyskiwaniu rozpoczął Instant World Booking dziś.