The Wheeler Mansion

The Wheeler Mansion

Chicago, Illinois - 2020 South Calumet Avenue
$235 za noc
$235 za noc

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Bed and breakfast

Dnes je kompletně zrekonstruována a obnovena, je Wheeler zámek je jedním z měst nejvíce okouzlující malé hotely. Segers se uchovávají neporušenou, co je salvageable, včetně mozaikových dlaždic na podlaze síně a některé z ořechového dřeva a tmavě těles. Ale zní dobrá-velikosti koupelny na každém pokoji (některé mají pouze sprchový stánků spíše než vany).

V Wheeler Mansion všechny ze connivances cestovatele očekávat v první třídě hotel. Jedenáct pokojů v The Wheeler Mansion poskytne hosté s vynikajícím, dost městských útěk. Všechny pokoje mají vlastní lázně a individuální navržena, včetně 19. století vybavení. Každý pokoj má dvojí-line telefon a fax / den za předpokladu, přístav pro naše podnikání-smýšlející hostů. Naši hosté mohou využít expanzivní obývací pokoj dohnat na každodenní zpravodajství či relaxovat u krbu. Na bezplatné snídaně a odpolední čaj sloužit denně a může být rád v elegantním jídelně nebo na verandu myšlení francouzské dveře s výhledem na nádvoří zahrad. Nachází se v centru a Chicago ’ je muzeum Areál a 2 bloky od McCormick Place, o Wheeler Mansion je situován pro snadný přístup do Chicaga ’ to v centru.

Prostor
 • Typ majetku: Bed and breakfast
 • Bed and breakfast pokoje / jednotky: 11
 • Rok postavený: 1870
 • Renovovaný: 1998
 • Veřejná klasifikace: 4
Bed and breakfast ubytování

Nejnižší dostupná cena: $235

Dvoulůžkový King Queen
 • Přihlaste se po: 3:00pm
 • Podívejte se předtím: 6:00pm

Bed and breakfast vybavení

Jsme malý luxusní hotel, který jsme jen 11 pokojů, abychom mohli poskytnout službu Konečným a můžeme být více osobní. Děláme naši hosté pobyt zapamatovatelné a těším se na jejich potřeby. Pomáháme našim hostům k nalezení nejlepších míst pro zobrazení v Chicagu a restaurací, dělat rezervace pro ně. Snažíme se, aby Váš pobyt co nejvíce pohodlný, jak můžeme.

BBQ plochu Půjčovna kol Bike Pronájem Snídaně zahrnuta prohlídka města hoblovka Concierge Express Checkout Fitness vybavení zahrada Zahrady Vlasy a doplňte specialista Icemaker přístup k internetu Internetové služby Praní prádla Masáže v místnostech Lékařská pomoc na výzvu Setkání příslušenství Zákaz kouření parkoviště (zdarma) Pcnic košíku jacuzzi vany (zvláštní místnosti) Wellness výrobky

Vybavení pokojů

Pokoje - které jsou dostatečně prostorné, aby zahrnovala armoires a křesla - cítit ještě větší, a to díky vysoké stropy. Starožitný nábytek, který se nachází v Evropě Segers zaplňuje domu, a hosté stolovat na kostní porcelán a spát na hus-down opeřit lůžek. Kontinentální snídaně, které rezidentských šéfkuchař je servírována dny. O víkendech, v bufetu nabízí více rozpracovat array pokrmů.

A / C Fax služba Krbová (zemní plyn) Vysoušeč vlasů Internet access Žehlička / žehlicí prkno Non-smoking pokoje Soukromá koupelna Rollaway lůžek k dispozici Telefon Televize Hlasová schránka Wake-Up hovory Whirlpool lázně kabelové televize dataport faxu fénem železa


Sousedství

Nacházíme se v Jihoafrické Objeďte Chicaga.
Geografická oblast je Chicago kraj
Na místě je nejlépe popsat jako City, Lakeside a Downtown

Body zájmu
 • John G Shedd Aquarium (1, 38 mil daleko)
 • Sears Tower Sky podlaží (2, 51 mil)
 • Art Institut of Chicago (2, 01 mil)
 • Millennium Park (2, 11 mil)
 • Pole Museum (1, 21 mil)
 • Navy Pier (3, 42 mil)

Jídlo a pití
Jídlo venku
Chicago hasičská zbrojnice Restaurace
Od bleu sýr krustě-žebra-oko na humra biskvit je hasičská zbrojnice Restaurace slouží klasický komfort potravin a ambicióznější americké bistro jízdného.
Trojzvuk
Rozsáhlá nabídka zahrnuje aperitiv volby jako např. tuňák Tatarská, ústřic zájmu střelců a-a - česnek sauted hub
Gioco
A hip hlídka v gentrifying Jižní Objeďte, gioco čerpá fanoušci z tepaného cestu pro jemné současného italského

Politiky
Podrobnosti o ceně

$235 - 395 za noc

Ceny jsou uvedeny včetně poplatků. Gurmánská snídaně, a on-site parking

Daně: 15.40%
Zde uvedené ceny jsou bez daně. Daň bude přidána k vaší poslední platbě.

Před příjezdem můžete požádat o další zálohu. Pokud ano, budete kontaktováni přímo poté, co potvrdíte svou rezervaci.

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaMasterCardAmerican ExpressDiscover

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Děláme přijmout hotovost a kreditní karty. My nepřijímáme kontrolovat.
Zrušení Policie:
50% vkladu je vyžadováno rezervace. Storna nebo no-show budou účtovány 3-6 měsíců před check-in: 25% z celkového pokoji zdarma. 1-3 měsíců před check-in: 50% z celkového pokoji zdarma. 0-1 měsíce před check-in: 100% z celkového poplatku pokoj

Umístění - Bed and breakfast

2020 South Calumet Avenue
Chicago
Cook County
Illinois  US  60616

Zeměpisná šířka: 41.85494, Zeměpisná délka: -87.61947

Jak se tam dostat

Návod na vlastnictví: V Wheeler zámek se nachází na S Calumet 2020, Chicago, Illinois 60616 dva bloky severně od McCormick Place. Od I-90/94 přicházející od severu na jih, nebo výstup na kongresu Parkway a jděte na východ až Michigan Avenue jih. Z I-290 pocházející od západu rychlostní se změní v Kongresu Parkway, které si můžete ležící na východ až Michigan Ave jih. Take Michigan Ave na jih až k 18. ulici (jih), a Wheeler Mansion bude na pravé straně Jižní Calumet.

CTA AUTOBUSOVÉ # 1 INDIANA
CTA BLUE LINE VLAKEM
CTA RED LINE VLAKEM

Nejbližší letiště: RVZ-O ’ Hare mezinárodního letiště a MDS-Midway letiště